7. července 2015 - Pro vás na Kurzech NAPLNO

 

Vážení a milý kamarádi, za necelé dva týdny vypukne námi dlouhodobě připravovaná akce Kurzy NAPLNO. Obory herectví, filmu, muzikálu a médií se staly středem pozornosti mnoha z vás a rychle se zaplnily. Přípravy již vrcholí a tak se s vámi ostatními rádi podělíme o to, co je nejenom pro účastníky Kurzů NAPLNO.

23. července v divadelním sále DIOD zahrají naši kamarádi z DAMU. Konkrétně studenti herectví alternativního a loutkové divadla. Uvedou dvě inscenace (SÓLO MATCHES a GOTHAJ CITY: KNOCK KNOCK... OUT!), o kterých se můžete více dozvědět na facebookovém eventu a nebo v programu divadla DIOD. Po skončení představení nás hned neopustí, ale budou připraveni odpovídat na všelijaké zvídavé otázky ohledně studia na DAMU. Tato akce není soukromá a proto jste do divadla DIOD zváni všichni. Kdo ví, kdy se zase alterna do Jihlavy dostane!

Dále bychom vás rádi pozvali na závěrečnou prezentaci Kurzů NAPLNO 2015. Proběhne také v divadle DIOD v sobotu 25. července v 15:00. Pokud jste váhali a nepřihlásili na Kurzy NAPLNO, nebojte se přijít podívat. Třeba se uvidíme za rok. Více informací naleznete opět na facebooku a nebo v programu DIODu.

Těšíme se na vás!

 


S úctou NUM

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

© NUMACI.cz 2016