20. srpna 2015 - Měsíc po 1. Kurzech NAPLNO

 

Ahoj přátelé a kamarádi!

Zdravíme vás po delší odmlce na našem webu. Zřejmě bylo třeba nechat proběhlý první ročník Kurzů NAPLNO řádně uležet, než jsme se odhodlali o něm napsat pár řádek. Také by se hodilo, svěřit se vám a lehce poodhalit plány na příští sezónu. Pojďme do toho!

Kurzy NAPLNO 2015 jsou za námi a tím i dá se říci první NUMácká sezóna v nové éře našeho fungování jako zapsaný spolek. Hladký průběh kurzů a spousta spokojených účastníků. Tak by se daly celé Kurzy NAPLNO shrnout do jednoduché věty. Na průběhu akce se podílelo osm lektorů, jeden čestný host (Alexander Minajev), tři instruktoři, jedna zdravotnice a jeden organizátor, který organizačně zajišťoval celý týden (tzn. vozil jídlo, ráno vstával a dělal vše, co nebylo vidět), dovolíme si prozradit honorář, za neuvěřitelných a pouhých 2.500,- Kč. Všem těmto lidem patří náš neskonalý dík.
Avšak tento týden odhalil i některá problematická místa kurzu*, jako jsou například noční svačiny ( ;D ), více ovoce, ještě méně proflákaného času a více práce. Což nás těší, neboť naplno může být ještě více naplno a možná, že i bez přestávky**. Všechny tyto požadavky jsme vzali na vědomí a budou zohledněny příští ročník. Abychom se vyvarovali těmto zbytečným problémům a lépe ohodnotili lidi, kteří se o vás starají, lehce se zvedne i cena kurzu. Neboť pokuď chceme zůstat v domáckém prostředí, nabízet kvalitu a individuální přístup, musíme buď přihodit pár stovek, nebo zvýšit kapacitu přihlášek. A kvantita může v takovémto kurzu fungovat pouze na úkor kvality. A TO NECHCEME! K tomuto už snad jen doplníme malou prosbu. Pokud je něco z vaší strany, co byste ještě rádi na kurzech vylepšili a došlo vám to až s měsíčním odstupem, napiště nám na numaci.cz@gmail.com. O problémech se musí mluvit, jinak se nikdy nevyřeší.
I některé obory čeká lehká reforma. Prozradíme snad je možnou koncepci filmu. Zájemci si při výběru filmového kurzu budou moci zvolit, zdali je spíše zajímá herecká práce před kamerou a nebo spíše produkce a postprodukce za kamerou. Využijeme tam potenciál dvou lektorů a vám zase nabídneme ještě o něco více individuálnější přístup.
Průběhu kurzů den po dni se tu na našem numáckém webu věnovat nebudeme a to z jednoho prostého důvodu. Tím už se lehce dostáváme k druhému bodu této newsky → plány na příští rok.

Prvním krokem budou dva nové weby. Kurzy NAPLNO dostanou nový kabát kvůli aktualizaci nabídky na sezónu 2015/2016 (nebude toho zrovna nejméně) a zároveň v náprsní kapse nového kabátu naleznete i celkovou a podrobnou historii Kurzu NAPLNO 2015 plnou fotek a videí. Ke konci roku tam najdete i podrobný náhled na celé financování kurzu, neboť chceme, abyste měli tu možnost vědět, co si za své peníze kupujete.
I NUMáci se dočkají nového webu. Ne, že by se nám tento starý nelíbil. Líbí. Moc. Ale chceme vám ho ještě poněkud více zjednodušit a zpřehlednit. A jsme moc rádi, že nám naše milovaná Terezka Marešová poskytne další její ručně dělanou perlu.

Jelikož jsme všichni z Kurzů NAPLNO lidé, nebo chcete-li radši umělci, kterým se už rozbíhá divadelní sezóna, přijdeme s novou nabídkou Kurzů NAPLNO 2016 co nevidět. S nimi příjde i naše řečnická otázka: Není na čase už přemýšlet o létě 2016?

Těšíme se na vás!
______________________________
* vše bylo řečeno na závěrečné reflexi kurzu
** pozn. interní vtípek

 

 


S úctou NUM

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

© NUMACI.cz 2016