Nášup novinek k novému roku 2016

 

Nový rok 2016, rok od založení NUM z.s., nový web, Kurzy NAPLNO V3. To vše by mohlo stát v nadpisu této newsky. Ano, k novému roku 2016 se toho stalo poměrně dost a my bychom vás o tom všem rádi informovali.

 

S rokem 2015 skončil i náš roční zkušební provoz zapsaného spolku. Za tuto krátkou dobu máme za sebou dva programy Kurzů NAPLNO. N15, což byla letní prázdninová akce, a V3, příjímačkový kurz pro ty z vás, kteří se chystáte na přijímací zkoušky na vysoké a střední herecké školy.

Jak N15, tak i V3 obstály v našem testovacím prvním ročníku a my můžeme už teď hrdě prohlásit, že příští rok otevřeme tyto kurzy znovu. Na N16 se už dokonce můžete již teď přihlašovat. Nebudeme tu rozebírat, jak bude Kurz NAPLNO N16 vypadat, to si koneckonců můžete přečíst na kurzovním webu, ale možná se zde zmíníme o klíčových změnách, na které se můžete těšit. Tou největší je zřejmě otevření oboru Herectví alternativního divadla, který povede Tomáš Hron. Tento herecký směr se vyučuje již dlouhá léta na pražské DAMU a my bychom vám rádi náplň tohoto studia přiblížili. Tou další změnou je spolupráce s Horáckým divadlem Jihlava. Některá výuka se bude odehrávat v nové zkušebně přímo v HDJ a závěrečná prezentace proběhne na Malé scéně HDJ.

Další novinkou, kterou pro vás chystáme, je Kurz NAPLNO T7. Jakási prázdninová verze "VéTrojky". Pokud se budete chystat na přijímací zkoušky a nevíte si rady s výběrem monologů, básní, písní, chcete se zdokonalit ve zpěvu, pohybu, improvizaci, začít s přípravou už o prázdninách a nebo se prostě jenom zdokonalovat v hereckých disciplínách, tak by vás T7 mohla zajímat.

Zkrátka a dobře, tak jak jsme s Kurzy NAPLNO začali, tak bychom v nich i rádi pokračovali. Kapacitu určitě navyšovat nebudeme. Spíš naopak. Chceme vám přinést individuální přístup a rodinný kolektiv, ve kterém se dá dobře pracovat, a to se prostě v dvacetičlenné skupině nedá. Jsme připraveni i v dalším ročníku vám naslouchat.

Bližší informace o všech kurzech naleznete na kurzovním webu → www.kurzynaplno.cz.

 

Nadělili jsme si k výročí nový web. S animovanou hlavičkou (tak schválně, kdo z vás na to přišel), přehlednějšími sekcemi a originálním designem. Děkujeme moc naší grafičce Terezce Marešové za krásné nápady. Je radost s ní spolupracovat. Doufejme, že pro vás bude tento web mnohem přehlednější a že nám všem bude dlouho sloužit.

 

Na závěr bychom vám rádi popřáli vše nejlepší do nového roku, aby vám přinesl jen to dobré a samé úspěchy. A snad se s vámi uvidíme na některých akcích Kurzů NAPLNO nebo jen tak.

 

PS: přihládáme článeček, který o nás napsali na serveru JihlavaCity.cz.

 


S úctou NUM

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

© NUMACI.cz 2016